ХТО СТАВ ЧЕМПІОНОМ BATTLE SCHOOL 2021?

обложка

ХТО СТАВ ЧЕМПІОНОМ BATTLE SCHOOL 2021?

12 вересня в Урбан Парку ВДНГ відбувся наймасштабніший за останні роки Фестиваль Вуличних Культур. На різних тематичних локаціях парку відбулися фестивалі з стрітболу, паркуру, футбольного фрістайлу, райдер культур, а локація вуличних танців приймала BATTLE SCHOOL.
Понад 250 учасників з 18 міст України прийняли участь у 6 номінаціях: 1х1 стартер, 1х1 бегінер, 1х1 аматор, 1х1 бібої про, 1х1 бігьорлз про та 8х8 битва шкіл України.
Суддями батлів були легендарні Українські бібої та бігьорлз:  Flying Buddha, Kolobok, Killa Kim. Мс та ді-джеями були: Владі, Механік, Слеф та Буллет.
На протязі 8 годин відбувалися баттли, джеми, обмін досвідом та гарний відпочинок серед однодумців.

РЕЗУЛЬТАТИ:

Переможець 1х1 стартер – Victor КИЇВ
Переможець 1х1 бегінер – NP КИЇВ
Переможець 1х1 аматор —  Кияніца КИЇВ
Переможець 1х1 бібої про – Lad Flow КИЇВ
Переможець 1х1 бігьорлз про – Алука, ХАРКІВ
Переможці 8х8 битва шкіл – Банка Фанка Кепм ХАРКІВ
Переможців батлів 1х1 про Lad Flow та Алуку ми побачимо на українському відборі світового фіналу RedBull BC One, який відбудеться 9 жовтня в Почайна Івент Холл, в місті Києві.

ВІДЕО ТА ФОТО:
Повний фото звіт в альбомі BATTLE SCHOOL 2021 в facebook – ДИВИТИСЯ ФОТО
Відео звіт шукайте на офіційному YouTube каналі BATTLE SCHOOL – ДИВИТИСЯ ВІДЕО
Ми раді поділитися з Вами першими офіційними фото в цій статті

Дякуємо всій великій хіп хоп родині за неймовірний фестиваль, який став можливим лише завдяки вам та вашій позитивній енергії! Дякуємо всім партнерам та співорганізаторам – Street Culture та ВДНГ.
Зустрінемося на BATTLE SCHOOL 2022, 4 червня під Аркою Дружби Народів. Більше інфо за посиланням – клікай на інфо про BATTLE SCHOOL 2022 
#battleschool